0 امتیاز
1 پاسخ 62 بازدید

شب بخیر من میخام ویروس نویسی رو انتخاب کنم بنظر شما که مدتیه هست تو این کارید چه زبونی بهتره ممنون میشم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط visualstudio20 (105 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 41 بازدید

با سلام خدمت اساتید محترم: من می خواهم که در سی شارپ یک فایل متنی PHP را بکیرد و کدهای آن را ... را رسانده باشم. کسی هست که در این موضوع کمکی کند؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mohmad (136 امتیاز) 1 7
0 امتیاز
2 پاسخ 126 بازدید

با سلام خدمت اساتید محترم: من راستیش یک دفتر چه تلفن دارم با سی شارپ طراحی میکنم، من با ... روی قسمت که پایین نوشته projehh کلیک کنید لطفا projehh...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 44 بازدید

باسلام خدمت اساتید محترم: عرض کنم که من می خواهم در ویندوز فرم کدی که می نویسم را تبدیل ... که نوشتیم بیاد تبدیل بکند به فلوچارت لطفا راهنماییم کنید...

سوال پرسیده
0 امتیاز
2 پاسخ 78 بازدید

سلام برنامه یک دیکشنری نوشته شده ، فقط می خواهم وقتی این دیکشنری فعال هست این کار اتفاق بیوفته : ... کوچیک micro window) . لطفا راهنمایی کنین....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط yasalam (117 امتیاز) 4
0 امتیاز
1 پاسخ 100 بازدید

با سلام بنده میخام یه بازی بنویسم با سی شارپ که توش اول در غالب بازی دسته بندی باشه یعنی کاربر ... چجوری این قسمت از برنامه را تکمیل کنم باتشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط lala110 (118 امتیاز) 3
0 امتیاز
1 پاسخ 66 بازدید

اساتید گرامی سلام عرض میکنم من یه پروژه ای روش دارم کار میکنم که لازمه کلمات یه ریچ تکست باکس ... کنید یه کارایی با آرایه کردم اما درست در نیومد...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط zss10 (150 امتیاز) 5
0 امتیاز
1 پاسخ 70 بازدید

سلام میخوام خطوط بین جداول داخل گرید ویو مخفی بشه مثل تصویر زیر ، چکاری باید انجام بدم ؟ یعنی اینطوری نباشه...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 79 بازدید

سلام دوستان ، امکانش هست که من با ای اس پی ، یک وب بنویسم تا روی فقط شبکه داخلی Lan اجرا بشه ... ؟ من سی شارپ کار میکنم ممنون بابت کمکی که میکنید ....

سوال پرسیده
در C#.NET توسط sh7tir (197 امتیاز) 6 20
0 امتیاز
2 پاسخ 498 بازدید

private void search() { DataTable dt = new DataTable(); OleDbDataAdapter odp = new OleDbDataAdapter(); odp ... هم امتحان کردم ولی جواب نداد. با تشکر...

سوال پرسیده
0 امتیاز
1 پاسخ 39 بازدید

سلام و روز بخیر یه برنامه نوشتم با سی شارپ و ستاپ هم روی دستگاه مشتری نصبه حالا میخوام چند تا ... میتونم با استفاده از دی ال ال این کار رو بکنم؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط reza001364 (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
2 پاسخ 69 بازدید

سلام من میخوام برنامم یک لینکو باز کنه تا یک فایلی دانلود بشه،اینکارو میکنه اما موقع دانلود ازم ... که چیکارکنم میخوام این سوالو نپرسه چی کار کنم؟؟؟...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط hossein8282sh (111 امتیاز) 2
+1 امتیاز
1 پاسخ 89 بازدید

با عرض سلام میخواستم بدونم چطور میشه در زمانی که نرم افزار روی یک دستگاه دیگر قرار می گیرد از ... https://uploadfiles.io/tx46b با تشکر از دوستان...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط nikoosokhan (104 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 103 بازدید

چگونه میشود اطلاعات یک سلول را در چند ردیف از دیتا گرید به صورت کامل داخل یک تکست باکس نمایش داد ... های دیتا گرید را کنار هم در تکست باکس نمایش دهیم...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط ainaz.arad (102 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 104 بازدید

سلام به دوستان و استاد ابراهیمی دوستان و اساتید من یک کمبو باکس دارم که اطلاعات تیبل کالا ... منو کمک کنید امیدوارم که منظورمو رسونده باشم باتشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط Nima.sadr (102 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 29 بازدید

سلام با تشکر از سایت خوبتان لطفاً در مورد قطعه کد زیر توضیح بدهید: private Point p1, ... ); List<Point> p2List = new List<Point>();...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط LrSh1397 (101 امتیاز) 2
+1 امتیاز
1 پاسخ 38 بازدید

درود یه پروژه ساده دفترچه تلفن نوشتم، مشکل با ثبت و لود عکس و تاریخ تولد مخاطب دارم به اینگونه که ... با همون کد نویسی ساده من پیش برید) لینک دانلود...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط booysusa (122 امتیاز) 2 2 4
0 امتیاز
1 پاسخ 55 بازدید

با سلام و تشکر از مدیریت و سایر عوامل محترم سایت به دلیل ارایه مطالب مفید و کاربردی: در ... کند نه در محیط فرم ، لطفا راهنمایی فرمایید. باتشکر...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط hmy475 (101 امتیاز) 2
0 امتیاز
1 پاسخ 44 بازدید

با سلام من می خواهم درون سطرهای دیتاگریدویو جستجو انجام دهم یعنی درون سطر اول جستجو انجام بدم و ... ستون بعدی و اینتر بعدی بره به سطردوم ستون اول...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط hasanalinejad (345 امتیاز) 7 31 113
0 امتیاز
1 پاسخ 65 بازدید

دوستان عزیز سلام؛ من یه جدول دارم به شکل زیر که مستقیم می فرستم به گزارش استیمول سافت، می خوام محاسبه و ... نمره درس نحو ساعت + ... ) جمع ساعات...

سوال پرسیده
در C#.NET توسط mzhkfa (252 امتیاز) 4 13 22
سوال جدید

2,337 سوال

2,871 پاسخ

3,725 دیدگاه

3,924 کاربر

دسته بندی ها

...